منو
فیلتر شهر انتخاب مکان فیلتر شهر
مکان را جهت فیلتر محصولات انتخاب کنید

معرفی و توضیحات لوستر های ال ای دی

معرفی و توضیحات لوستر های ال ای دی

توضیحات اولیه؟

مزایای لوسترهای LED

به نظر می رسد ظهور فناوری LED صنعت روشنایی را طوفانی کرده است. خانه‌ها، شرکت‌های تجاری و دولت‌ها به سرعت نور LED را به‌عنوان راه‌حلی برای مشکلات جهانی روشنایی خود تغییر می‌دهند و استفاده می‌کنند و به‌طور چشمگیری سیستم‌های نورپردازی سنتی و معمولی را برای مزایای شناخته شده روشنایی LED کنار می‌گذارند. به نظر می رسد نورپردازی خانه بخش بزرگی از مزایای این توسعه جدید را گرفته است. در حال حاضر بسیاری از خانه های جدید در طول ساخت و ساز به چراغ های LED مجهز می شوند. اما آنچه جالب تر است این واقعیت است که ما در حال حاضر یک روند جدید در حال ظهور را داریم که توسط ظهور چراغ های LED رهبری می شود. در اینجا برخی از مزایای لوسترهای LED ارائه شده است که باعث درخشش خانه شما می شود.

زیبایی بی‌نظیر

لوسترها به دلیل زیبایی و قدمتشان و پیام‌های منحصربه‌فردی که هر زمان که به‌طور استراتژیک در مکان‌های خاص آویزان می‌شوند، در مورد خانه ارتباط برقرار می‌کنند، مدت‌هاست که نماد وضعیت بوده‌اند. این نوع هیجان همراه با درخشش لوسترها وجود دارد که وقتی وارد خانه شخصی می شوید و آنها در بالای سرسرا نشان داده می شوند، به علاوه طراحی پیچیده و نور ملایم آنها. آویزان کردن یک لوستر بزرگ در مرکز اتاق باعث ایجاد جاذبه مغناطیسی به فضا می شود و حس فضای داخلی را به طرز چشمگیری تغییر می دهد. اکنون با فناوری LED، می توانید روشنایی و رنگ بیشتری را به فضای اتاق اضافه کنید و نتیجه آن زیبایی خیره کننده است.

پیچیدگی را به دست آورید، اما هزینه ها را کاهش دهید – لوسترها به دلیل طراحی منحصر به فرد و جذابیت لوکس خود شناخته شده اند. از نورپردازی سنتی لوستر گرفته تا لوسترهای مدرن فوق العاده مدرن با خطوط سخت و آنجلس، در سطح پیچیدگی خود همخوانی ندارند. یک اشکال عمده در اکثر سیستم‌های روشنایی موجود در سال‌های گذشته، هزینه‌های گزاف تعویض لامپ‌های جایگزین و تعمیر و نگهداری است. با این حال، فناوری LED این نگرانی را برای مشتری کاملاً از بین می‌برد، زیرا لوسترهای LED مبتنی بر فناوری LED هستند که طول عمر آنها تقریباً بیست برابر وسایل روشنایی معمولی است. این به هر صاحب خانه یا کسب و کاری از نظر هزینه های تعمیر و نگهداری و جایگزینی به دلیل طراحی و عملکرد طولانی آنها برتری می دهد و در نهایت، با لوسترهای LED، می توانید از یک سیستم روشنایی زیبا اما دوستدار محیط زیست استفاده کنید. با انتشار تقریباً صفر، لوسترهای LED نه تنها زیبا هستند بلکه بسیار ایمن تر از وسایل روشنایی معمولی هستند. آنها مملو از عناصر شیمیایی بالقوه خطرناک نیستند و با این کار تأثیر آن بر محیط زیست جهانی را کاهش می دهید، به علاوه می توانید در خانه ای امن تر زندگی کنید و نیازهای روشنایی خانه یا محل کار خود را به خوبی برطرف کنید. پس برای چی منتظری؟ لوستر Led جدید خود را از VONN Lighting بگیرید و آن را مستقیماً به درب ورودی خود ارسال کنید. در پایان روز از تصمیم خود پشیمان نخواهید شد. ما آن را تضمین می کنیم!

نحوه انتخاب یک لوستر LED

لوسترها چیزی بیش از یک راه ساده برای روشن کردن اتاق هستند. آنها به سبکی اضافه می کنند و بخشی از دکوراسیون خانه می شوند. مانند هر چراغ تزئینی، لوستر مناسب می تواند تفاوت زیادی در ظاهر و احساس اتاق ایجاد کند. یک لوستر بزرگ یا تزئینی یک اتاق کوچک را تحت الشعاع قرار می دهد و یک لوستر کوچک و ساده در یک اتاق ناهار خوری رسمی به نظر نمی رسد. در اینجا نحوه انتخاب بهترین نور برای خانه خود آورده شده است. چه به دنبال یک لوستر ال ای دی برای زیبایی سالن خود، تنظیم رنگ در اتاق ناهار خوری خود و یا افزودن شخصیت به اتاق دیگری در خانه خود هستید، لوسترهای ال ای دی انتخابی کلاسیک برای ایجاد تاثیری عالی در مهمانان شما هستند. سبک‌های مدرن، معاصر و انتقالی امروزی مجموعه‌ای از طرح‌های وسایل نور را در حال گسترش ارائه می‌کنند. علاوه بر سبک و متریال، فاکتورهای مختلفی برای انتخاب لوستر LED ایده آل شما وجود دارد، از جمله اندازه، خروجی نور، نوع منبع نور، گزینه های کاهش نور و موارد دیگر.

نکته 1. مرکز توجه – مطمئن شوید که لوستر LED در مرکز آشپزخانه یا میز ناهار خوری قرار دارد و در وسط اتاق نیست. اگر یک کلبه یا بوفه در کنار یک دیوار دارید، همانطور که بیشتر مردم انجام می دهند، میز شما احتمالاً کمی دورتر از مرکز اتاق قرار می گیرد و اگر لوستر LED دقیقاً روی سقف آویزان شود، همه چیز به نظر می رسد.

سوالات متداول

با توجه به منبع نور که اس ام دی میباشد طول عمر این ریسه ها 60 هزار ساعت خواهد بود 

دیودهای ساطع کننده نور که معمولاً LED نامیده می شوند، قهرمانان ناشناخته واقعی در دنیای امروز هستند. آنها کارهای متمایز زیادی را انجام می دهند و در انواع مختلف ابزارها یافت می شوند. علاوه بر هر چیز دیگری، آنها اعداد را روی ساعت‌های دیجیتال تشکیل می‌دهند، داده‌ها را از کنترل‌های از راه دور انتقال می‌دهند، ساعت‌ها را روشن می‌کنند و به شما اطلاع می‌دهند که دستگاه‌هایتان روشن هستند. آنها در کنار هم می توانند تصاویری را روی یک صفحه تلویزیون مسطح بزرگ تشکیل دهند یا در حالی که جایگزین چراغ های رشته ای قدیمی می شوند، کل منطقه را روشن کنند.

اساساً، LED ها به سادگی چراغ های کوچکی هستند که بدون زحمت در یک مدار الکتریکی قرار می گیرند. با این حال، بر خلاف لامپ های رشته ای معمولی، آنها رشته ای ندارند که فرسوده شود و به ویژه داغ نمی شوند. آنها فقط با حرکت الکترون ها در یک ماده نیمه هادی روشن می شوند و تا زمانی که یک ترانزیستور استاندارد به کار خود ادامه می دهند. طول عمر یک LED از عمر کوتاه یک لامپ رشته ای هزاران ساعت بیشتر است.

چراغ های LED نسل بعدی روشنایی هستند که باعث صرفه جویی در انرژی، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و جایگزینی می شوند و به حفاظت از محیط زیست کمک می کنند. آنها همچنین بسیار بیشتر از نورپردازی سنتی دوام می آورند.

چراغ های LED می توانند از نظر روشنایی و رنگ با نور موجود شما مطابقت داشته باشند. اما، مانند هر محصول دیگری، ممکن است چراغ های LED بی کیفیت و باکیفیت وجود داشته باشد. ممکن است قبلاً با محصولات بی کیفیتی که با روشنایی فعلی شما مطابقت ندارند تجربه داشته باشید. ال ای دی Encore به شما کمک می کند تا وسیله مناسبی را برای جایگزینی نور موجود خود از نظر روشنایی و دمای رنگ انتخاب کنید.

روشنایی LED می تواند تا 90 درصد از برق مصرفی لامپ های رشته ای و هالوژن و تا 50 درصد از برق مصرفی چراغ های فلورسنت را ذخیره کند.

از چراغ‌های LED در مکان‌هایی استفاده می‌شود که روشنایی برای مدت طولانی روشن است مانند هتل‌ها، رستوران‌ها، مغازه‌ها، کارخانه‌ها، نمایندگی‌های خودرو و روشنایی در فضای باز.

حدود 80 تا 90 درصد انرژی ساطع شده از لامپ های رشته ای به جای نور به گرما تبدیل می شود. روشنایی LED حدود 85 درصد کارآمدتر از لامپ های رشته ای است و بنابراین نیازی به انرژی زیادی برای تولید همان مقدار نور ندارد. لامپ های LED نیز به گونه ای طراحی شده اند که حدود 50 برابر بیشتر از نورهای رشته ای دوام می آورند.

برخلاف چراغ‌های LED، بیشتر چراغ‌های فلورسنت و چراغ‌های فلورسنت فشرده (CFL) حاوی مواد خطرناکی مانند جیوه هستند. این امر مستلزم دفع دقیق و مناسب آنها است تا اطمینان حاصل شود که محل های دفن زباله را آلوده نمی کنند. از آنجایی که اکثر لامپ های فلورسنت نمی توانند کم نور شوند، ممکن است از سوسو زدن رنج ببرند. متأسفانه، افراد ممکن است به این اثر حساس باشند – که منجر به خستگی چشم، میگرن و سایر سردردها می شود. چراغ‌های ال‌ای‌دی، مانند چراغ‌های Encore LED، از فناوری حالت جامد استفاده می‌کنند که امکان کم‌نور کردن پایدار و بدون سوسو زدن را فراهم می‌کند. نورهای فلورسنت ممکن است به زمان قابل توجهی برای رسیدن به روشنایی مطلوب نیاز داشته باشند، مشکلی که در شرایط سرد تشدید می شود. چراغ های ال ای دی در هر محیطی – حتی در اتاق های سرد و فریزر – به سرعت روشن می شوند.

حدود 80 تا 90 درصد انرژی ساطع شده از لامپ های رشته ای به جای نور به گرما تبدیل می شود. روشنایی LED حدود 85 درصد کارآمدتر از لامپ های رشته ای است و بنابراین نیازی به انرژی زیادی برای تولید همان مقدار نور ندارد. لامپ های LED نیز به گونه ای طراحی شده اند که حدود 50 برابر بیشتر از نورهای رشته ای دوام می آورند.

چراغ های LED با کیفیت خوب می توانند 50000 ساعت یا بیشتر عمر کنند اما میانگین آن حدود 35000 ساعت است. اما این همه به طراحی آنها و نحوه دفع گرما از تراشه LED بستگی دارد. بسته به اینکه چند ساعت در روز از آنها استفاده می شود، چراغ های LED Encore می توانند تا 20 سال عمر کنند. برخلاف سایر محصولات روشنایی، چراغ های LED به طور کامل از بین نمی روند – آنها کم نور می شوند. در 50000 ساعت استفاده (یا طول عمر آنها)، یک چراغ LED به گونه ای طراحی می شود که حداقل 70 درصد از خروجی نور اولیه خود (LOR) را ارائه دهد. طول عمر به عوامل مختلفی از جمله طراحی فیکسچر، نوع تراشه LED، دمای محیط و طراحی فیکسچر بستگی دارد. محاسبه عمر واقعی یک LED پیچیده است و باید بر اساس اندازه‌گیری‌های LM-80 (محاسبه‌شده توسط آزمایشگاه‌های آزمایش مستقل) منابع LED باشد. چراغ‌های LED با طراحی خوب، تعادل بهینه بین خروجی نور و طول عمر را به دست می‌آورند.

حدود 80 تا 90 درصد انرژی ساطع شده از لامپ های رشته ای به جای نور به گرما تبدیل می شود. روشنایی LED حدود 85 درصد کارآمدتر از لامپ های رشته ای است و بنابراین نیازی به انرژی زیادی برای تولید همان مقدار نور ندارد. لامپ های LED نیز به گونه ای طراحی شده اند که حدود 50 برابر بیشتر از نورهای رشته ای دوام می آورند.

هزینه اولیه لامپ های LED بیشتر از چراغ های معمولی است، اما در طول زمان به دلیل کاهش مصرف انرژی، کاهش هزینه های تعویض و نگهداری، پول زیادی را صرفه جویی می کنند. اما چگونه گرانی را تعریف می کنید؟ آیا این هزینه اولیه است یا هزینه جاری چراغ در طول زمان یا هزینه تعویض نور پس از خرابی؟ اگر یک ساختمان جدید است، نصب روشنایی LED گاهی اوقات هزینه ای برابر با تکنولوژی سنتی دارد که به این معنی است که از همان ابتدا شروع به صرفه جویی خواهید کرد.

ارقام منتشر شده توسط وزارت انرژی ایالات متحده تخمین می زند که استفاده از روشنایی LED در مقیاس بزرگ تا سال 2025:

 کارشناسان ما آماده مشاوره  تخصصی رایگان به شما عزیزان میباشند 

کالا هایی که دیده ایید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
شرکت روشنایی دلوری || انواع لوستر مدرن
فیلتر بر اساس شهر محصول
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
شرکت روشنایی دلوری || انواع لوستر مدرن