تخفیف خورده ها

جدیـدترین ها

پرفروش ترین ها

آخرین محصولات فروخته شده

مدل های لاکچری

پیشنهادات اقتصادی دلوری

روشنائی خطی و لاینر

مشاوره و انجام انواع پروژه های روشنائی خطی در فضاهای مسکونی و اداری و تجاری

دلوری در سایر پلتفرم ها

LED SMD یا Surface-Mount Device LED یک نوع LED است که در طراحی های صنعتی و مصرفی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع LED ها از چیدمان سطح برای اتصال به PCB استفاده می کنند و باعث صرفه جویی در فضای صنعتی و مصرفی می شوند.

لوستر، به عنوان یکی از اجزای مهم دکوراسیون داخلی، تاثیر زیادی در زیبایی و شکوه خانه دارد. این اثر شامل موارد زیر است:

۱. برجستگی فضا: نور لوستر به صورت یک منبع نور مرکزی مطلق در میان فضای داخلی ایجاد می کند و به همین دلیل، این اجزا با استفاده از متریال هایی مانند شیشه، کریستال و فلزات با اختلافات رنگی و طرح، فضای باز که بزرگترین چشم هر خانه است، تزیین می شوند.

۲. تزئینی: اگرچه نور ایجاد شده توسط لوستر، خانه را روشن می کند، اما تاثیر مهم تر این است که با توانایی تزئینی، ویژگی های خانه، چوب، سقف و دیوارهای خانه را به طور موثری بهبود می بخشد.

۳. هماهنگی: بررسی هایی که بر روی استفاده از لوستر در داخل خانه انجام شده، نشان می دهد که این اجزا با سایر وسایل دکوراسیون داخلی هماهنگی خوبی دارند و تمام چیزها را رو به هم رد می کنند.

۴. تأثیرخورشید: نور پخش شده از لوستر به عنوان یکی از اجزای روشنایی در خانه، از مزیت های آن برای نورپردازی خانه برای زمانی که در باز کردن در خانه، در نتیجه، خشک شدن دیوارهای خانه، هم می توانند مانع تاخیر در تکمیل امور خانه سازی شوند.

لوستر های تولید محصولات دلوری 18 ماه گارانتی تعویض داشته و در زمان بروز مشکل به راحتی میتوانید با بخش گارانتی در تماس باشید.

منبع نور لوستر های تولیدی دلوری از ریسه های ال ای دی اس ام دی تولید شده است که هر متر ریسه 15 وات نر دهی داردف و حداقل سه سال طول عمر مفید انها میباشد.